380LX332M050H022
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX332M050H
380LX332M050H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX332M050H022, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100mOhm ESR değeri (120Hz'de ölçülen) ve 3.1A ripple akım kapasitesi (20kHz'de) ile, anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, filtrelemeleme devrelerinde ve güç dağıtım sistemlerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 3000 saatlik tasarım ömrüne (85°C'de) sahiptir ve radyal snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V