380LX332M025H202
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX332M025H202
380LX332M025H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX332M025H202, 3300 µF kapasitanslı ve 25 V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama amaçlı kullanılır. ESR değeri 177 mOhm @ 120Hz'dir. 120 Hz'de 1.6 A ve 20 kHz'de 1.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ile sunulmuştur. Through-hole montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 177mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V