380LX331M400A022
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX331M400A
380LX331M400A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX331M400A022, 330 µF kapasitansı ve 400 V rated voltaj ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 3000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesine uygunluğu sağlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. ESR değeri 550mOhm @ 120Hz olup, ripple current kapasitesi 120Hz'de 1.9A, 20kHz'de ise 2.7A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 550mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V