380LX331M200J012
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX331M200J
380LX331M200J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX331M200J012, 330µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile imal edilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömrü garantisi sunmaktadır. 470mOhm ESR değeri ve 2.4A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektrik devrelerinde filtreleme ve enerjinin depolanması uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye direk lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 470mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V