380LX271M250J012
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX271M250J012
380LX271M250J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX271M250J012, 270µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tipi paketlemesi ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 620mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömürlendirmeye sahiptir. 120 Hz'de 1.3A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 620mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V