380LX231M600A452
CAP ALUM 230UF 20% 600V SNAP-IN
Seri / Aile Numarası
380LX231M600A
380LX231M600A452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX231M600A452, 230 µF kapasitanslı ve 600V nominal voltaj değerine sahip snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garanti sağlar. 120Hz'de 903mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 20kHz'de 1.63A, 120Hz'de 1.02A ripple current taşıyabilme kapasitesine sahip olup, yüksek voltaj uygulamaları, endüstriyel kontrolü, güç kaynakları ve elektronik cihazlarda filtre ve enerji depolama görevleri için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 230 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 903mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.63 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600 V