380LX222M160A452
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX222M160A452
380LX222M160A452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX222M160A452, 2200 µF kapasitansı ve 160V rated voltajı ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panellere ve PCB'lere hızlı takılabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen parça, 120Hz'de 90mOhm ESR değerine ve 20kHz'de 7.6A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V