380LX222M100H052
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX222M100H
380LX222M100H052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX222M100H052, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, snap-in radial montaj türüne uygun metalik kasa içerisinde sunulmaktadır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, 121mOhm ESR değeri ve 3.1A (@120Hz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, enerji filtreleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat yaşam süresi sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 121mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V