380LX222M080K012
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX222M080K012
380LX222M080K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX222M080K012, 2200µF kapasitansa ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipiyle montajı kolay olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve 121mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 120Hz'de 2.7A, 20kHz'de 3.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 121mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V