380LX222M080J022
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX222M080J
380LX222M080J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX222M080J022, 2200 µF kapasitansına ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 155mOhm ESR ve 2.7A @ 120Hz ripple current özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunur. Polar yapısı nedecesinde kutuplama dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 155mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V