380LX222M080H042
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
380LX222M080H042
380LX222M080H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX222M080H042, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. Through-hole radyal montaj tipinde snap-in can paketinde sunulur. ±20% tolerans ve 155mOhm ESR (120Hz) değerleriyle karakterizedir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen, 85°C'de 3000 saatlik ömür garanti edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 2.7A, 20kHz'de 3.1A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 155mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V