380LX221M400K022
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX221M400K
380LX221M400K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX221M400K022, 220µF kapasitansı ve 400V voltaj derecesi ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) sunar. 750mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, yüksek frekans (20 kHz'de 2.1A) ve düşük frekans (120 Hz'de 1.5A) ripple akımlarını yönetebilir. -25°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V