380LX221M400H052
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX221M400H
380LX221M400H052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX221M400H052, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radyal konektörlü snap-in paket formunda sunulur. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 120 Hz'de 750mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 1.5A, 20 kHz'de 2.1A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel DC uygulamalarında kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V