380LX221M350K022
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX221M350K
380LX221M350K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX221M350K022, 220µF kapasitanslı, 350V rated gerilim ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, -25°C ile +85°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında çalışmaya uygundur. 904mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüş, 3000 saatlik ömür (85°C) belirteci bulunan bu kondansatör, 20kHz'de 2A ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, through-hole montaj gerektiren elektrik devrelerinde tercih edilebilir. Üretim sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V