380LX221M200J202
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX221M200J
380LX221M200J202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX221M200J202, 220 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 905mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 900 mA ve 20 kHz'de 1.2 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve dekuplaj işlevlerinde kullanılır. Parça durumu itibariyle üretim durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 905mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V