380LX221M160H202
CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX221M160H
380LX221M160H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX221M160H202, 220µF kapasitanslı ve 160V nominal gerilim değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile ürün, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in kasa tipi ile panel montajına uygun olan bileşen, 1Ω ESR değeri ve 1.1A ripple current kapasitesi (20kHz) ile düşük empedans gerektiren devrelerde tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V