380LX182M180A042
CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX182M180A
380LX182M180A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX182M180A042, 1800 µF kapasitansına ve 180 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 111 mOhm ESR değerleri ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saatlik ömür ömrü garantisinde, 120 Hz'de 4.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V