380LX181M500A032
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
380LX181M500A
380LX181M500A032 Hakkında
380LX181M500A032, WEC tarafından üretilen 180µF kapasiteli, 500V nominal gerilimli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi verir. 1.119Ohm ESR değeri ile 120Hz'de düşük reaktans sağlar. 20kHz'de 2.2A ve 120Hz'de 1.6A ripple current kapasitesi endüstriyel güç kaynakları, hifi amplifikatörler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile kontrol elektoniği devre tasarımlarında yerini alır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.119Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V