380LX181M450K012
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX181M450K
380LX181M450K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX181M450K012, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında, 3000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. 921mOhm ESR değeri ve 1.4A ripple current (120Hz) kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V