380LX181M420K022
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX181M420K
380LX181M420K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX181M420K022, 180 µF kapasitansa ve 420 V anma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür garantisi sunar. 1.1 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de 1.45 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V