380LX181M350J032
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
380LX181M350J
380LX181M350J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX181M350J032, 180 µF kapasitansına ve 350V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 1.105 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülen bu kondansatör, 20 kHz'de 1.7 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla üretilen komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Mevcut durum: Kullanım dışı.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V