380LX153M050A042
CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX153M050A042
380LX153M050A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX153M050A042, 15000µF kapasitansa ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine uygun olan bu komponentin ESR değeri 27mOhm'dur. 120Hz'de 6.4A ve 20kHz'de 7.4A ripple akımını kaldırabilen kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransta üretilmiştir. Parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V