380LX152M160A032
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX152M160A
380LX152M160A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX152M160A032, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim değerine sahip bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip radyal can yapıda sunulan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C'de 3000 saat ömür karakteristiğine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 4.2A, 20 kHz'de 5.9A ripple akım kapasitesi ile gücü yüksek uygulamalarında etkin şekilde kullanılabilir. ESR değeri 120 Hz'de 133 mOhm'dur. Ürün mevcut olarak obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V