380LX152M063J202
CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX152M063J
380LX152M063J202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX152M063J202, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipinde olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 250 mOhm ESR değeri ve 120 Hz'de 1.3A ripple current kapasitesine sahiptir. 3000 saat ömür garantisine (85°C'de) ve ±20% toleransa sahiptir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V