380LX123M016J012
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX123M016J
380LX123M016J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX123M016J012, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile belirtilen bu komponent, radial snap-in montaj tipinde sunulmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 62mOhm olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi özellikleri bulunmaktadır. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 4.5A, 20kHz'de 5.2A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V