380LX121M450J022
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX121M450J
380LX121M450J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX121M450J022, 120 µF kapasitansı ve 450V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile üretilen ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1 A ve 20 kHz'de 1.5 A ripple akım değerlerine sahiptir. 1.38Ohm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Ürün, eski bir tasarımdan kaynaklanması nedeniyle obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.38Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V