380LX121M400H022
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
380LX121M400H
380LX121M400H022 Hakkında
WEC 380LX121M400H022, 120 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket türünde, through-hole montaj için uygundur. ESR değeri 1.66Ω @ 120Hz'tir. -25°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 1A ripple current kapasitesine (120Hz) sahip bu bileşen, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile standarttır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.66Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V