380LX121M350J012
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX121M350J
380LX121M350J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX121M350J012, 120 µF kapasitansına ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tipi montaj konfigürasyonu ile through-hole uygulamalara uygundir. ±20% tolerans ile -25°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 3000 saat yaşam süresi özellikleri bulunmaktadır. 1.382 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de 1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama çalışmalarında kullanılmaya uygun bir komponenttir. Ürün halen üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.382Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V