380LX102M200K042
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LX102M200K
380LX102M200K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX102M200K042, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V dereceli voltaja uygun olan bu bileşen, snap-in radial kutu paketlemesinde sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 85°C'de 3000 saatlik ömür değerine sahiptir. 120Hz'de 3.3A ve 20kHz'de 4.6A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 199mOhm olarak belirtilmiştir. Through hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Cihazın durumu kullanım dışı (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V