380LX101M400J012
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
380LX101M400J
380LX101M400J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LX101M400J012, 100 µF kapasitesinde ve 400 V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 1.65Ω ESR değeri ile 120 Hz'de çalışırken 900 mA, 20 kHz'de ise 1.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.65Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V