380LQ821M250A012
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ821M250A012
380LQ821M250A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ821M250A012, 820 µF kapasitansı ve 250 V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömür ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 243 mOhm olup, 20 kHz'de 3.88 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 2.77 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Snap-in kutulamaya sahip bu kondansatör, güç kaynakları, sesli frekans filtreleri ve analogik devreler gibi uygulamalarda kullanılabilir. Ürün üretimden çıkarılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.88 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V