380LQ682M080K452
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ682M080K
380LQ682M080K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ682M080K452, 6800 µF kapasitansına sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajı destekler. ±20% toleransa ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir (85°C'de). 49mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de 5.16A, 20 kHz'de 5.93A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.93 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V