380LQ682M063K012
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ682M063K
380LQ682M063K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ682M063K012, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanan bu radial, snap-in kasa tipinde bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında ±20% toleransla hizmet vermektedir. 85°C'de 2000 saat yaşam ömrü ile belirtilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için through-hole montajı desteklemektedir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel cihazlar ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V