380LQ681M450A052
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ681M450A
380LQ681M450A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ681M450A052, 680 µF kapasitans değerine ve 450 V nominal gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipiyle through-hole montajı desteklemektedir. ±20% tolerans aralığında 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. 120 Hz'de 293 mOhm ESR ve 20 kHz'de 4.25 A riple akımı özellikleriyle, genel amaçlı güç uygulamalarında, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.25 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V