380LQ681M400A042
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ681M400A042
380LQ681M400A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ681M400A042, 680µF kapasitansı ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüyle tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 120 Hz'de 2.7 A ve 20 kHz'de 3.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 293mOhm @ 120Hz'dir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V