380LQ681M350A032
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ681M350A
380LQ681M350A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ681M350A032, 680 µF kapasitansa ve 350V rated voltaj ile tasarlanan radyal, snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 293mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 2.96A ve 20kHz'de 4.14A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V