380LQ681M315A032
CAP ALUM 680UF 20% 315V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
380LQ681M315A032
380LQ681M315A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ681M315A032, 680µF kapasitanslı ve 315V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketlemesi ile PCB'ye dikey montaj için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 293mOhm @ 120Hz ESR değerleri ile karakterize edilen bileşen, -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. Yüksek frekansta 4.55A @ 20kHz ve düşük frekansta 2.87A @ 120Hz ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve genel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V