380LQ681M200H032
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ681M200H032
380LQ681M200H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ681M200H032, 680 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through Hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü (85°C'de) ile devre tasarımlarında kullanılabilir. 120 Hz'de 2.68A ve 20 kHz'de 3.75A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılır. 293mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri sunar. Ürün statüsü obsolete olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V