380LQ562M063K042
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ562M063K042
380LQ562M063K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ562M063K042, 5600 µF kapasitansına ve 63 V anma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömüre sahiptir. 74mOhm ESR değeri (120 Hz'de) ile 4.72 A yüksek frekans (20 kHz) ve 4.11 A düşük frekans (120 Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında kullanılabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.72 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V