380LQ561M450K052
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ561M450K
380LQ561M450K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ561M450K052, 560 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 355mOhm olup, ripple akım taşıma kapasitesi 20kHz'de 3.95A, 120Hz'de 2.82A'dir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.Through-hole PCB montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.95 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V