380LQ561M400K452
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ561M400K452
380LQ561M400K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ561M400K452, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponentin toleransı ±20% ve işletme sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 355mOhm, ripple akım kapasitesi 20kHz'de 3.77A ve 120Hz'de 2.69A'dir. Güç kaynakları, elektrik beslemesi ve filtreleme uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.77 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V