380LQ561M315J052
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ561M315J052
380LQ561M315J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ561M315J052, 560 µF kapasitanslı, 315V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. 360 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük empedans özelliği gösterir. 120 Hz'de 2.49 A ve 20 kHz'de 3.56 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.56 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V