380LQ561M315A022
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ561M315A022
380LQ561M315A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ561M315A022, 560 µF kapasitansına ve 315V nominal gerilime sahip radyal snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışabilmekte ve 2000 saatlik yaşam süresine 85°C'de sahiptir. 355mOhm ESR değeri ile düşük impedans karakteristiğine sahip olan kondansatör, 120Hz'de 2.56A ve 20kHz'de 3.58A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve enerji depolama devrelerinde kullanım için uygun olan bu bileşen through-hole montajı desteklemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.58 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V