380LQ472M063J032
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ472M063J
380LQ472M063J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ472M063J032, 4700 µF kapasitansa ve 63V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 2000 saat yaşam süresi 85°C sıcaklıkta garantilenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 88mOhm ESR değeri ile 3.59A (120Hz) ve 4.13A (20kHz) ripple akım kapasitesi sunmaktadır. Endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde filtreleme ve stabilizasyon uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.13 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V