380LQ472M050H032
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ472M050H032
380LQ472M050H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ472M050H032, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu radyal snap-in montaj tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için kullanıma uyygundur. ±20% tolerans, 106mOhm ESR (120Hz'de) ve 2000 saatlik ömür özellikleri (85°C'de) sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 3.03A ve 20kHz'de 3.48A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalar için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.48 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V