380LQ471M400A032
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ471M400A
380LQ471M400A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ471M400A032, 470µF kapasitanslı ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türünde tasarlanan bu komponentin ESR değeri 420mOhm'dur. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömrü (85°C'de) göz önüne alındığında, endüstriyel elektronik devreleri, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ve yüksek ripple akım kapasitesi (3.35A @ 20kHz) ile karakterize edilen bu kondansatör, voltaj stabilizasyonu ve filtre uygulamalarında etkin bir şekilde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 420mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.35 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V