380LQ471M315A012
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ471M315A
380LQ471M315A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ471M315A012, 470µF kapasitansı ve 315V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile karakterize edilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, 120Hz'de 2.27A ve 20kHz'de 3.18A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 423mOhm olarak belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yoluyla monte edilir ve güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.18 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V