380LQ391M400A022
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ391M400A
380LQ391M400A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ391M400A022, 390 µF kapasitansına ve 400 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türüyle tasarlanmış olup, Through Hole montaj türünü destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür belirtmektedir. 120 Hz'de 510 mOhm ESR ve 120 Hz'de 2.13 A ripple akımı özellikleriyle, 20 kHz'de 2.98 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile polarize bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.98 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V