380LQ391M350J042
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ391M350J042
380LQ391M350J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ391M350J042, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Snap-In radial kasa tipinde sunulan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 510mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 2.06A ripple akımı ile düşük frekansta, 20kHz'de 2.88A ripple akımı ile yüksek frekansta çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.88 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V