380LQ391M315K022
CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ391M315K022
380LQ391M315K022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ391M315K022 bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. 390 µF kapasitans değerine ve 315V rated voltaj değerine sahip bu komponent, snap-in radial montaj türüyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında güvenilir performans sağlar. ESR değeri 120Hz'de 510mOhm, ripple akım kapasitesi 20kHz'de 2.81A'dir. 2000 saat ömürlü bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.81 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V